Тренінг - 4 сесія - European Integration Impact on Economic Security of EU Member-States

European Integration Impact on Economic Security of EU Member-States
Вплив європейської інтеграції на економічну безпеку країн-членів ЄС
Вийти з профілю
ВПЛИВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
НА ЕКОНОМІЧНУ БЕЗПЕКУ
КРАЇН-ЧЛЕНІВ ЄС
Перейти к контенту

Главное меню:

Тренінг - 4 сесія

ФОТО-ЗВІТ


Четвертий етап тренінгу «Вплив європейської інтеграції на економічну безпеку країн-членів ЄС» було проведено з 1 по 12 лютого 2021 року онлайн на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». У тренінгу брали участь 24 особи.


У складі учасників  тренінгу превалював викладацький склад із українських вишів. Тому слухачі самостійно досліджували лінійні регресійні моделі регресії економічної безпеки держави для країн-членів ЄС. Були представлені самостійні роботи з прогнозування у сфері фінансової безпеки держави.


Особливу увагу було приділено моделюванню фінансування інноваційно-інвестиційної діяльності промислових підприємств в рамках економічної безпеки, а також формуванню адміністративного регіону регіональних потоків зовнішньої торгівлі у зв'язку з лідерською позицією регіону в контексті економічної безпеки. Як приклад було розглянуто економіко-математичне моделювання площі порогових значень експортно-імпортних потоків регіонів. Економіко-математична модель кількісного аналізу ризику зацікавила слухачів з точки зору її прикладного характеру.


На онлайн занятті було заслухано декілька презентацій і всі слухачі прийняли участь у обговоренні.


Слухачі приймали активну участь у розв’язанні поставлених задач і по закінченню тренінгу всі слухачі пройшли вдало вихідне тестування і підвищили в середньому на 35% результати по відношенню до вхідного тестування.


Усі учасники тренінгу одержали сертифікати.  


Назад к содержимому | Назад к главному меню